Kontakt os

For at fremme en smidig ordrebehandling bedes alle ordrer sendes til ordre@wila.dk, alle forespørgsler sendes til sales@wila.dk og alle fakturaer sendes til invoice@Wila.dk

 

Ilhami Alici
CEO
 


ilhami@wila.dk
 
M: +45 5151 6785
Lars Lauridsen
Salg, indehaver
 


Lars@wila.dk
T: +45 8756 0843
M: +45 2345 4564
Jette Wittrup
Regnskabschef, indehaver
 


Jette@wila.dk
T: +45 8756 0844
M: +45 2345 9178

Rene Lauridsen
Projekt Direktør
 


rene@wila.dk
T: +45 8756 0854
M: +45 2023 8259 

Tom Jensen
Kvalitetschef, svejsekoordinator
 


tom@wila.dk
T: +45 8756 0842
M: +45 3027 8632

Peer Kristensen
Projektleder, produktion
 


peer@wila.dk
T: +45 8756 0849
M: +45 2971 1460

Verner Hounsgaard
Projektleder, tilbud, strategisk indkøber, IT
 


verner@wila.dk
T: +45 8756 0840
M: +45 2360 3749

Frank Ryge Petersen
Shipping, lager og forsendelse
 


frank@wila.dk
T: +45 8756 0848
M: +45 5455 1887
 

Knud Lykkegaard
Projektleder og salgsingeniør
 


knud@wila.dk
T: +45 8756 0857
M: +45 4018 6842 

Hjalmar Thorvaldsson
Projektleder og konstruktør
 


hjalmar@wila.dk
T: +45 8756 0859

Lars Meidahl
IT – ansvarlig
 


meidahl@wila.dk
T: +45 8756 0858
M: +45 5377 5833

Karsten Krogh Jørgensen
Projektleder & salgsingeniør
 


karsten@wila.dk
T: +45 8756 0851
M: +45 2246 7690

Mia Mejer
Bogholder
 


mia@wila.dk
T: +45 8756 0846
 

Orla Nielsen
Indkøber
 


Orla@wila.dk
T: +45 8756 0853
 

Andreas Ingerslev
Kvalitetskontrol
 


andreas@wila.dk
T: +45 3841 6861

Michael Falckenberg
Lager og Varemodtagelse
 


michael@wila.dk
T: +45 8756 0841
 

Holger Pedersen
Tillidsmand
 


holger@wila.dk
T: +45 8756 0850